(+48) 775-418-475
info@fcnet.pl
0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20)

Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km, SC (Base Link BL-MCSGE-20)

Cena netto
99,19 PLN
  • Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20) Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20)
  • Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20) Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20)
  • Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20) Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20)
  • Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20) Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20)
  • Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20) Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km (Base Link BL-MCSGE-20)

Media konwerter 10/100/1000 Mbps, SM 1310nm, 20km, SC (Base Link BL-MCSGE-20)

KOD: 2335 EAN: 5903689623353

Krótki opis

Media konwerter Base Link BL-MCSGE-20 umożliwia zmianę sygnału przesyłanego kablem miedzianym na sygnał optyczny 1000Base-FX przesyłany światłowodem jednomodowym na odległość do 20km.
Cena netto
99,19 PLN

Szczegóły

Media konwerter Base Link BL-MCS-GE-20 umożliwia zmianę sygnału przesyłanego kablem miedzianym na sygnał optyczny 1000Base-FX przesyłany światłowodem jednomodowym na odległość do 20km. Pozwala to na zwiększenie zasięgu sieci lub podłączanie wyniesionych urządzeń sieciowych, które nie posiadają portów optycznych.

Funkcjonlaność

Port RJ-45 konwertera wspiera automatyczną negocjację prędkości 10/100/1000 Mbps. Funkcja automatycznego krosowania MDI/MDI-X eliminuje konieczność stosowania kabli krosowych z przeplotem. Na przednim panelu konwertera znajdują się czytelne wskaźniki LED obrazujące aktualny stan pracy konwertera. Wbudowany port światłowodowy z dwoma złączami SC, transmituje sygnał optyczny na odległość do 20km w II oknie transmisyjnym, wykorzystując falę o długości 1310nm.

  • auto mdi/mdi-x
  • port światłowodowy
  • Plug and Play
  • Gigabit Ethernet
Cechy produktu:
  • transmisja 10/100/1000 Mbps do 20km
  • automatyczne krosowanie MDI/MDI-X
  • diody LED ze statusem pracy konwertera

Informacje dodatkowe

Kod produktu 2335
Producent Base Link
Standardy IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z
Porty miedziane 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45
Porty światłowodowe 1x 1000 Mbps SC SM
Porty SFP Nie
Długość fali TX 1310 nm
Moc nadawania TX Nie
Długość fali RX 1310 nm
Czułość odbiornika -8 ~ -3 dBm
Zasięg max. 20km
Funkcja LFP Nie
Wymiary Nie
Temperatura pracy 0°C ~ +50°C
Dopuszczalna wilgotność względna 10% - 90%, niekondensująca
Zasilanie 5V DC
Obudowa desktop

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Drogi Kliencie,

Od 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przeze Ciebie ze sklepu FCNet Future Communication Networks Spółka Cywilna, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Kto będzie administratorem Twoich danych?
Administratorami Twoich danych będziemy my: FCNet Future Communication Networks Spółka Cywilna; 45-073 Opole, ul Św. Jacka 2 oraz nasi zaufani partnerzy, z którymi stale współpracujemy, czyli podmioty niewchodzące w skład FCNet s.c. Współpraca ta polega na dostosowywaniu naszych reklam wyświetlanych w internecie, wysyłaniu newsletterów na które wyrażasz zgodę oraz na dostarczaniu paczek z zamówionym przez Ciebie towarem.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w naszej polityce, między innymi aby: dopasować treści reklam w internecie do Twoich potrzeb, dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi móc wysyłać Ci przesyłki z zamówionym towarem.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie: podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?
Masz prawo do żądania dostępu do Twoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgłosić sprzeciw przeciwko ich przetwarzaniu.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są regulaminy lub umowy kupna-sprzedaży, które zawierasz składając u nas zamówienie). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści reklam do Twoich zainteresowań, marketing własny FCNet s.c. oraz pomiary i udoskonalanie naszej strony na ich podstawie są tzw. uzasadnionym interesem administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych, w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz klikając w przycisk „zgadzam się”, znajdujący się na końcu tekstu.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z platformy FCNet, w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych (w tym analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez FCNet s.c. oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać.
Uwaga:
w celu poprawnego działania formularza wymagana jest włączona obsługa plików cookies.