(+48) 775-418-475
info@fcnet.pl
0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620

Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620

  • Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620 Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620
  • Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620 Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620
  • Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620 Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620
  • Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620 Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620
  • Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620 Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620
  • Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620 Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620
  • Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620 Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620
  • Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620 Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620

Reflektometr optyczny | SM | 1310nm | 1550nm | 22/20dB | Tribrer TB-620

KOD: 3966

Krótki opis

Reflektometr Mini OTDR Tribrer TB-620 jest inteligentnym testerem komunikacji optycznej. Charakteryzuje się łatwością użycia i przenośnością. Posiada dotykowy ekran LCD. Posiada wiele inteligentnych analiz oraz dużo funkcji łatwych w użyciu.

Szczegóły

Reflektometr Mini OTDR Tribrer TB-620 jest inteligentnym testerem komunikacji optycznej. Charakteryzuje się łatwością użycia i przenośnością. Posiada dotykowy ekran LCD. Posiada wiele inteligentnych analiz oraz dużo funkcji łatwych w użyciu.

Jest idealnym rozwiązaniem do testowania i rozwiązywania typowych problemów z sieciami światłowodowymi. Potrafi zmierzyć długość włókna światłowodowego oraz jego tłumienność. Na wyświetlaczu wyświetla krzywą obrazującą poziomy strat na włóknie i kablu światłowodowym oraz między dwoma punktami oraz straty na złączach. Mierzy odległość dwoma punktami oraz pozycję złącza optycznego, uszkodzenia lub punkt przerwania światłowodu. Posiada funkcję VFL co pozwala na wizualną lokalizację uszkodzeń włókna optycznego.

  • światłowodowy
  • pamięć USB
  • wbudowana pamięć FLASH
  • wyświetlacz LCD

Cechy produkty:
  • Długość fali (± 20): 1310nm/1550nm
  • Zakres dynamiczny: 22/20dB
  • Zakres odległości: 100m, 500m, 1km, 2.5km, 5km, 10km, 20km, 40km, 60km, 80km
  • Szerokość impulsu: 5ns~10us
  • Czas uśredniania: 5~180s
  • Martwa strefa tłumienia: 8m
  • Martwa strefa zdarzeń: 3m
  • Złącze SM (OTDR): SC/APC
  • Wyświetlacz: 3.2" LCD
  • OPM: +26~-50dBm, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, 2.5mm UPP
  • VFL (lokalizator uszkodzeń): 1mW
  • Zapisywanie wyników: pamięć wewnętrzna lub karta microSD
  • Interfejs danych: 1x port microUSB, 1x slot na kartę microSD
  • Złącze: Micro USB x1
  • Zasilanie: akumulator, 3.7V, 2400mAh
  • Temperatura pracy: 0~+50℃
  • Waga: 333g
  • Wymiary: 168mm x 95mm x 38mm

Informacje dodatkowe

Producent Tribrer
Kod produktu 3966
Długości fal 1310nm, 1550nm
Wyświetlacz LCD kolorowy
Martwa strefa tłumienia 8m
Martwa strefa zdarzeń 3m
Dynamika SM 22/20 dB
Dokładność Nie
Rozdzielczość tłumienności Nie
Rozdzielczość długości Nie
Szerokość impulsu 10ns, 10us, 1us, 2,5us, 5ns, 5us
Moc lokalizatora VFL 1 mW
Pamięć danych >10000 wyników
Bateria akumulator 3.7V / 2400mAh
Autonomia Nie
Dopuszczalna wilgotność względna 0% - 80%, niekondensująca
Temperatura pracy 0°C ~ +50°C
Waga 333g
Wymiary 168mm x 95mm x 38mm

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Drogi Kliencie,

Od 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przeze Ciebie ze sklepu FCNet Future Communication Networks Spółka Cywilna, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Kto będzie administratorem Twoich danych?
Administratorami Twoich danych będziemy my: FCNet Future Communication Networks Spółka Cywilna; 45-073 Opole, ul Św. Jacka 2 oraz nasi zaufani partnerzy, z którymi stale współpracujemy, czyli podmioty niewchodzące w skład FCNet s.c. Współpraca ta polega na dostosowywaniu naszych reklam wyświetlanych w internecie, wysyłaniu newsletterów na które wyrażasz zgodę oraz na dostarczaniu paczek z zamówionym przez Ciebie towarem.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w naszej polityce, między innymi aby: dopasować treści reklam w internecie do Twoich potrzeb, dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi móc wysyłać Ci przesyłki z zamówionym towarem.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie: podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?
Masz prawo do żądania dostępu do Twoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgłosić sprzeciw przeciwko ich przetwarzaniu.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są regulaminy lub umowy kupna-sprzedaży, które zawierasz składając u nas zamówienie). Z kolei podstawą prawną dopasowywania treści reklam do Twoich zainteresowań, marketing własny FCNet s.c. oraz pomiary i udoskonalanie naszej strony na ich podstawie są tzw. uzasadnionym interesem administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych, w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyrażasz klikając w przycisk „zgadzam się”, znajdujący się na końcu tekstu.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z platformy FCNet, w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych (w tym analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez FCNet s.c. oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać.
Uwaga:
w celu poprawnego działania formularza wymagana jest włączona obsługa plików cookies.